menu zavřít menu

Kadeřnictví

Nevíte si rady se svými vlasy, který účes Vám bude slušet, jaká barva, nebo střih? Nabízím Vám tyto služby:Během své kadeřnické praxe jsem měla možnost vyzkoušet všechny dostupné vlasové kosmetické značky, ale teprve Davines splnila moje očekávání. Tato přírodní vlasová i tělová kosmetika je založena na čistě přírodních ingrediencích, které nezatěžují zdraví člověka a přispívají tak k celkové kráse a užitku.

Katalog (ke stažení ZDE)

Vzorník barev Davines

nahoru ▲


Stříhání

Dámské, pánské a dětské

 • různé speciální techniky střihu úpravy vlasů
 • plastické střihy na míru
 • klasické střihy
 • módní střihy
 • extravagantní střihy
nahoru ▲

Barvení

Barvení a tónování vlasů provádím za použití exkluzivní přírodní vlasové kosmetiky Davines.

Za názvem „Mask“ je ukryt rituální význam ve smyslu něčeho kouzelného. Nová řada permanentních barev s názvem Mask obsahuje mléčné proteiny a přírodní lipidy, které zajišťuji dlouhotrvající barvy a lesk. 95 odstínů, 100% kryti a zářivý lesk.

Davines léčebná řada NATURAL TECH

První ucelená řada, která neobsahuje sulfáty a parabeny. Sulfáty jsou látky, které způsobují podráždění očí, vyrážky, alergické reakce a přesušování kůže, zatímco parabeny mohou vyvolávat kožní alergické reakce. Smyslem Natural Tech bylo vytvořit intenzivní terapeutické ošetření, které upravuje a působí proti častým potížím vlasů a pokožky hlavy. Zkombinovali se zde poznatky z aromaterapie a biotechnologie, aby se optimalizovali účinky přírodních, aktivních ingrediencí. Výsledkem je kompletní řada s takovým složením, které zmírňuje nerovnováhu stresované pokožky hlavy vytvořením optimálního prostředí.

► Zobrazit podrobnosti

nahoru ▲

Melíry

 • různé melírovací techniky, široký výběr melírovacích přípravků a zajímavá nabídka barevných odstínů
 • FLAMBOYAGE Davines – melírovací technika, pomocí které se docílí přirozeného promelírování bez odrostů vlasů
 • melíry vytvářím především na základě přirozeného efektu a aktuální módní nabídky
nahoru ▲

Trvalá

Trvalá v současné době patří mezi aktuální styl úpravy vlasů. Nabízím různé možnosti zvlnění vlasů s podmínkou použití kvalitních přípravků na zvlnění vlasů za použití přírodní vlasové kosmetiky Davines. Nabízím tyto druhy možnosti zvlnění vlasů:

 • trvalá na jemné vlasy
 • trvalá na normální vlasy
 • trvalá na těžko zvlnitelný vlas
 • objemová trvalá Davines

Intenzita zvlnění je volitelná dle použití různých druhů natáček a různé doby účinnosti trvalé Davines. Všechny tyto produkty respektují vlasové vlákno, minimálně zatěžují, ale naopak současně hloubkově regenerují vlas. Vlasy jsou lesklé, nevysušené, pružné

Balance systém

Tato řada produktů na trvalou preparaci garantuje skvělý technicky výkon s respektem ke složeni vlasu. Speciálně vyvinuta na normální a barvené vlasy. Neobsahuje amoniak. Obsahuje samoregulační a vyživující složky, které jsou citlivé k vlasové struktuře. Výsledkem jsou pravidelné, jemné vlny od kořínků ke konečkům.

Balance Neutralizer – extra jemný ustalovač, pH 3,0.
Je neutralizační roztok s peroxidem vodíku, který uzavírá disulfidové spoje, zafixuje vlny, zatímco uchovává celistvost a elasticitu vlasu. Obsahuje také silikonové deriváty, které pečuji o vlasy, zanechávají je hebké, leskle a plné objemu.

Trvalá Davines je speciální preparaci se samoregulační funkcí, bez amoniaku, s dvojím účinkem na vlas - dodává výživu a restrukturulizuje tam, kde je to potřeba. Vytváří jednotné měkké vlny od kořínků ke konečkům. Amonium thyoglycolate štěpí disulfidové spoje. Pšeničné proteiny a rostlinné fosfolipidy pronikají do hloubky vlasu, aby obnovily a posílily vlasovou strukturu, zvýšily elasticitu, jemnost a lesk.

 • Preparace č.1 - pro silné, nepoddajné vlasy, pH 8,4
 • Preparace č.2 - pro barvené, jemné vlasy, pH 8,4
 • Preparace č.3 - pro melírované a poškozené vlasy, pH 8,4
nahoru ▲

Brazilský keratin

Brazilský keratin je technika, která slouží k celkové obnově vlasového vlákna. Tato technika vlas regeneruje, ozdravuje a uhlazuje. Vaše vlasy se stanou ovladatelnějšími, měkčími, lesklejšími, hladšími a to po dobu až 4 měsíců.
Brazilský keratin se za tepla aplikuje do stvolu vlasu, kde díky otevření vlasového vlákna je zabudován keratin, který je běžnou součástí zdravých vlasů. Brazilský keratin slouží rovněž k narovnání vlasů kudrnatých, vlnitých, nepoddajných, atd. Vlasy po jeho ošetření jsou plné lesku, vitality, kterou poznáte okamžitě. Brazilský keratin je šance pro ty z Vás, kteří máte vlasy suché, poškozené, chemicky narušené, ale i pro ty, kteří toužíte po lesklých a zdravých vlasech.

nahoru ▲

Foukaná

Foukaná slouží ke konečné úpravě účesu. K jeho vytvoření používám kvalitní techniku a pomůcky:

VALERA PROFESSIONAL - METAL MASTER 2000 TOURMALINE IONIC

 • profesionální ionizační vysoušeč vlasů
 • iontový generátor s Tourmaline technologií a Color Care Systemem - zajišťující přirozený vznik ionů (pro jemné, lesklé, hladké a zdravé vlasy)
 • iontový generátor vytváří miliony negativně nabitých iontů, které pomáhají udržovat správnou hydrataci a zafixovat barevný odstín Vašich vlasů
 • ionty dělí částečky vody na mikročástice a vlasy se rychleji vysouší bez toho aby se přepalovaly
nahoru ▲

Vodová

Vodová je metoda, která slouží k přechodné ondulaci vlasů.
Využívá se při tvorbě denních, svátečních, svatebních účesů. Vlnitost je dána použitím různých druhů natáček, ale i různých možnosti natočení vlasů.

nahoru ▲

Žehlení vlasů

Žehlení vlasů slouží k rovnání i natáčení vlasů. Pro žehlení vlasů je nutné použít kvalitní žehličku, která vlas nespálí, mimo jiné před použitím žehličky je nutné použit ochranný přípravek na žehlení vlasů, který zamezí jeho přepálení a tím poškození.

nahoru ▲

Ondulace vlasů pomocí elektro pomůcek

Vlasy rovněž upravuji pomocí elektro pomůcek. Patří sem žehličky, krepovací kleště, kónické kulmy, kulmy, kulmofény, elektrické natáčky, atd…

nahoru ▲

Sváteční účesy

Vytvořím Vám sváteční účes dle Vašich přání a představ! Vzájemná domluva, maximální vstřícnost, osobní přístup jsou klíčem k vytvoření různých stylů účesů pro Vaše sváteční chvíle. Nabízím zkušenosti z různých školení a svoji kreativitu.

Sváteční účes lze vytvořit do tanečních, na firemní večery, rodinné oslavy, slavnostní party, ale i k večeři při svíčkách. Tuto službu velice ráda doplňuji po domluvě o službu líčení, která vytvoří dokonalou image. Pokud si přejete využít mých služeb, domluvte si včas termín na osobní konzultaci.

nahoru ▲

Svatební účesy

Svatební účes patří k nejdůležitějším prvkům při úpravě nevěsty v její svatební den. K tomu, abyste se cítila v tento den skvěle, předchází naše společná domluva o tom, jak by měl svatební účes vypadat a jaký účes jste si vždy přála. K svatebnímu účesu rovněž patří vhodná volba barevného odstínu vlasů a spousta jiných důležitých drobností, které s Vámi velmi ráda domluvím při Vaší návštěvě v mém kadeřnictví.

Doporučuji:

 • objednejte si včas termín Vaší první návštěvy (alespoň 2 měsíce před svatbou).
 • pokud si přejete účes, který bude vyčesán např. do výčesu, nechte si dorůst delší vlasy
 • v mé nabídce je kompletní svatební poradenský servis, proto zvažte Vaše konkrétní přání a společně můžeme vytvořit dokonalý celek, který naplní Vaše očekávání (šaty, kytice, doplňky…)
nahoru ▲

Styling

Davines „More Inside“ vytváří styling pro dokonalou úpravu Vašich vlasů.Každý produkt obsahuje drahocenné sloučeniny různých aktivních přísad, které se kombinují tak, aby vykonávaly konkrétní funkce. Tyto luxusní produkty pomohou vytvořit bezchybný účes bez zatížení a s maximálním efektem. K těmto přípravkům patří: tužidla, laky, vosky, gelym, atd. a tvoří v mém kadeřnictví nezastupitelnou úlohu při mé práci. Současně máte možnost jejich koupi k domácímu užití.

nahoru ▲

Péče

Davines péče je mojí nejoblíbenější činností k tomu, abych z Vašich vlasů vytvořila vlasy plné zdraví, lesku a hebkosti na dotek. V dnešní době vlasy obzvláště potřebují péči v důsledku časté použití chemie, chlóru, ale i stresu… K mým klenotům v péči o vlasy patří zkrášlující olej od Davines a s ním společně celá řada těchto přípravků na vlasy.

Doporučuji:

 • vlasy myjte vhodným šamponem podle typu vlasů, tak často, jak je třeba, ale s podmínkou použití šamponu s kyselostí pH 5,5, aby nedošlo k nerovnováze pokožky vlasů
 • pravidelně po každém mytí vlasů, vlasy ošetřete regeneračním olejem Davines, který je možné použít jak na mokré, tak suché vlasy a běžně upravte, jak jste zvyklí
nahoru ▲

Péče o celé tělo – Davines Authentic

100% přírodní produkty, které slouží současně, jak v péči o vlasy, tak o tělo.

Dopřejte si nadstandartní luxusní péči o Vaše vlasy i tělo. Kvalitní přípravky Davines Authentic Vám nabízí prožít jedinečné okamžiky při péči o Váš vzhled vlasů i těla. Tato nadstandartní řada byla vytvořena pro náročného zákazníka, který si dokáže vážit svého zdraví, ale i životného prostředí, jelikož je vytvořena bezpodmínečně ze 100% přírodních surovin. Produkty jsou vhodné pro klienty, kteří trpí různými alergiemi.

Tip: vhodný dárek pro náročného zákazníka, který určitě potěší!

nahoru ▲

Kapka rosy pro duši v poušti

Tvorba básní autorky Evy Cvejnové
poezie.okvisage.cz

Grande Photo

Fotografické služby
www.grandephoto.cz

Napište nám vzkaz!

E-mail: info@okvisage.cz
Telefon: +420 732 647 202