menu zavřít menu

Jmenuji se Eva Cvejnová,

Eva Cvejnová narodila jsme se v Náchodě roku 1966. Ve svých 33 letech jsem absolvovala roční rekvalifikační kurz kadeřnice v Hradci Králové, kde jsem získala osvědčení pro výkon této činnosti. Ihned po ukončení rekvalifikačního kurzu jsem si otevřela v Červeném Kostelci kadeřnický salon „OK VISAGE“, kde pracuji již 13 let, až dosud.

Během této doby jsem se zúčastnila různých školení, kurzů, seminářů, kde si stále osvojuji nové poznatky nejen v oblasti kadeřnictví, ale i vizáže. V roce 2010 jsem započala spolupráci se společností PEI Academy Praha, ve které pracuji jako lektorka kurzu kadeřník.

Mým přáním a snem je poskytnout svým klientkám a klientům maximální možnosti v oblasti kadeřnictví, ale i celkové vizáže jednotlivce.

Klient je pro mne především člověk, kterému mohu nabídnout větší poznání sebe sama včetně radosti ve své podstatě, jakým je.

Kadeřnická služba z mého pohledu má daleko hlubší rozměr než se může zdát, proto svoji práci zaměřuji nejen na vlasy, ale i celou image člověka, včetně jeho duše.Osvědčení a certifikáty

Osvědčené HAIRKOMPLEX 1 Osvědčené HAIRKOMPLEX 2 Certifikát Wella Rekvalifikace PEI ACADEMY Osvěčení Osvěčení PEI Academy Diplom Matrix 1 Diplom Matrix 2


Kapka rosy pro duši v poušti

Tvorba básní autorky Evy Cvejnové
poezie.okvisage.cz

Grande Photo

Fotografické služby
www.grandephoto.cz

Napište nám vzkaz!

E-mail: info@okvisage.cz
Telefon: +420 732 647 202