menu zavřít menu

Novinka – upomínkové fotografie

Kadeřnictví OK Visage se zaměřuje na novou dimenzi služeb v oblasti kadeřnictví a vizáže. Kvalitní fotografie je neoddělitelnou součástí, aby jste měli možnost své proměny ukázat svým blízkým, ale třeba jen pro Vaši radost.

Představuji Vám novou spolupracovnici a skvělou fotografku LINDU ŠERKOVOU, která Vám vytvoří krásné upomínkové fotografie.

Linda Šerková → Photo by Lin (Facebook)

Fotografie může být pro někoho pouhým obrázkem, pro mě ale znamená mnohem víc. Je to možnost, jak zachytit jedinečnou krásu okamžiku, který se nebude už nikdy opakovat. Možnost zachytit tu kouzelnou chvilku, kdy dítě dělá první krůčky, kdy sfoukává svíčky na dortu, nebo když si novomanželé dají svůj první manželský polibek. Fotografie mi dává možnost zachytit krásu člověka nejen tu vnější, ale především vnitřní. Snažím se, aby z fotografie bylo cítit osobní kouzlo každého z Vás, které je naprosto jedinečné. Díky mým tématickým focením mi fotografování dává i možnost na chvíli se přenést do světa víl a éterických bytostí a uniknout tak od reality dnešního konzumního světa. Dobrá fotografie podle mě musí pohladit nejen oko, ale především duši, a na to myslím pokaždé, když mačkám spoušť fotoaparátu.

Kapka rosy pro duši v poušti

Tvorba básní autorky Evy Cvejnové
poezie.okvisage.cz

Grande Photo

Fotografické služby
www.grandephoto.cz

Napište nám vzkaz!

E-mail: info@okvisage.cz
Telefon: +420 732 647 202