menu zavřít menu

Novinky pro Vás v roce 2014

Do nového roku jsem pro Vás připravila dárek v podobě následujících slev a služeb.

I. Den pro mne – proměny vizáže s 10% slevou

Darujte si radost, darujte si šanci se cítit skvěle! Tato služba obsahuje službu konzultace barevné typologie, konzultace a vytvoření účesu a líčení s poradenstvím pro Vaše osobní využití. Tato služba je časově náročnější, cca 4,5 až 5 h, je skvělým relaxem a přináší nejen nové obzory, ale i osobní spokojenost se sebou samým.

Cena po slevě: 1 500.- Kč

II. Dárkový balíček proměna CLASIC s 10% slevou

Tuto službu mohou využít všichni Ti, kdo chtějí co nejrychleji upravit např. na pracovní, nebo opsobní schůzku... Cena obsahuje vytvoření vhodného účesu, včetně barvení a líčení. Neobsahuje poradenský servis pro osobní využití.

Cena po slevě: 800.- Kč

III. Image konzultace pro vedoucí pozice

Konzultace je určena všem, kteří pracují na vedoucích a manažerských místech. Služba Vám poskytne informace, kde se dovíte vše v oblasti Vaší Image. Díky metodě 3 AXIS získáte konkrétní poradenství pro Vaši osobní image. Doba trvání 1 hodina.

Cena: 300.- Kč

IV. Image konzultace při hledání pracovní pozice

Tato služba Vám nabízí šanci, jak se úspěšně ucházet o pracovní místo. Je vztyčnou myšlenkou, na které je možné vytvořit Vaši osobní image. Doba trvání 1 hodina.

Cena. 300.- kč

V. Svatební servis pro nevěsty a svatebčany

Tato služba Vám nabízí komplexní servis služeb pro Váš svatební den.Navrhnu Vám image celé svatby, navrhnu image pro nevěstu, ženicha a všechny zúčastněné (vlasy, oděvy, doplňky, šperky, kytice) Vytvořte si den, na který budete velmi rádi vzpomínat, protože nebudete mít starosti, ale budete v pohodě prožívat nejkrásnější okamžiky ve Vašem životě.

Doporučuji objednání v časovém předstihu cca o 3 měsíce dříve, děkuji.

Kapka rosy pro duši v poušti

Tvorba básní autorky Evy Cvejnové
poezie.okvisage.cz

Grande Photo

Fotografické služby
www.grandephoto.cz

Napište nám vzkaz!

E-mail: info@okvisage.cz
Telefon: +420 732 647 202